Вести

February 16, 2024

Придружете се на лотаријата Помпеј и поддржете ја Академијата и заедницата

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherAishwarya NairResearcher

Вовед

Им благодариме на сите членови на лотаријата Помпеј кои продолжуваат да помагаат во собирањето средства за академијата. Лотаријата Помпеј создаде награден фонд за да ја прослави 125-годишнината на клубот.

Придружете се на лотаријата Помпеј и поддржете ја Академијата и заедницата

Џекпот

Извлекувањето оваа недела немаше добитник на џекпот, па наградата се превртува на 3.023 фунти. Броевите за џекпот за оваа недела беа 7, 10, 11 и 23.

Награди од 125 фунти

Им честитаме на следните добитници на наградите од 125 фунти:

  • K0962 Најџел Холдер
  • F3274 Викторија Мур
  • K4554 Стив Рандел

Ажурирајте ја вашата адреса

Ако сте член на лотаријата Помпеј и неодамна сте ја промениле адресата, ве молиме е-пошта lottery@pompeyfc.co.uk за да можеме да ги ажурираме нашите записи.

Придружете се на лотаријата Помпеј

Сакате да бидете неделен победник? Придружете се на лотаријата Помпеј! Најлесен начин да се придружите е да се регистрирате онлајн преку нашиот безбедносен портал за плаќање.

Претходни резултати од ждрепката

За да ги видите резултатите од претходната ждрепка, кликнете овде.

Остани поврзан

Не заборавајте да ги следите нашите страници на Твитер и Фејсбук за да се информирате за новости за лотарија, ексклузивни содржини на социјалните мрежи и многу повеќе.

Известување за награда

Канцеларијата за лотарија автоматски ќе ги извести сите добитници по пошта, а наградите ќе се платат со чек.

Контакт информации

За какви било дополнителни прашања, ве молиме контактирајте ја канцеларијата на лотаријата на 0333 320 8525.

Придружете се на тимот на лотаријата Помпеј

Лотаријата Помпеј моментално регрутира за различни улоги, вклучувајќи:

  • Амбасадори на лотарија
  • Продажба на лотарија за угостителство
  • Продажба на лотарија на стадионот

Успешните кандидати ќе бидат пријателски расположени, самомотивирани, прилагодени, доверливи и подготвени да им пристапат на луѓето. Ќе бидат обезбедени одлични стапки на плати и целосна обука.

За да го изразите вашиот интерес за која било од позициите наведени погоре, ве молиме е-пошта lottery@pompeyfc.co.uk или јавете се на 07760 820449.

Ве молиме имајте предвид, поради законодавството, овие позиции можеме да ги понудиме само на кандидати на возраст над 18 години.

Поддршка на Академијата и заедницата

Сите средства генерирани од лотаријата Помпеј се донирани на Помпеј академијата и Помпеј во заедницата.

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
undefined is not available in your country. Please try:

Најнови вести

Од нула до џекпот: победа од 300.000 долари на жена од Јужна Каролина
2024-04-15

Од нула до џекпот: победа од 300.000 долари на жена од Јужна Каролина

Вести